Z klubowego albumu(26)

To zdjęcie zrobiono 18 maja 1996 przed meczem klasy B: Victoria II Sulejówek – Impet II, wygranym przez zespół z Łajsk wynikiem 3-0. Jego autorem jest Andrzej Gronek. To jeden z symboli „tłustych lat” klubu z Łajsk, w połowie lat 90-tych ub. stulecia, gdy pierwszy zespół grał w klasie A a rezerwa wygrywała z czystym kontem po stronie strat. Pierwszym trenerem obu drużyn był Longin Gronek, który tak wspomina tamtą konfrontację.- Mecz miał dwa oblicza. W I połowie mimo utraty bramek gospodarze byli równorzędnym przeciwnikiem. Stworzyli kilka wybornych sytuacji jednak fatalnie pudłowali. My przeprowadziliśmy dwie kontry, które zakończyły się bramkami po strzałach Tomasza Mięgocia i Sebastiana Marciniaka.

Po przerwie mimo optycznej przewagi gospodarzy stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, z których powinny paść bramki. Jedyną sytuację wykorzystał ponownie Marciniak pięknym strzałem z powietrza – relacjonował.

foto. Sulejówek, 18.05.1996. Victoria II – Impet II 0-3(0-2)

Stoją od lewej: Kado Grzegorz, Karpik Jacek, Kaczorowski Robert, Frączek Rafał, Mięgoć Tomasz, Kuczko Jakub

W przysiadzie od lewej: Falęcki Robert, Marciniak Sebastian, Wiereska Sławomir, Rębelski Mariusz, Kobyłecki Maciej